Żaluzje drewniane w ofercie firmy Winrol

Żaluzje drewniane w ofercie firmy Winrol
Pole działania
Krótkie info

Firma WinRol z Wrocławia proponuje zasłony, rolety i żaluzje, według indywidualnego zamówienia. Na swoje produkty i usługi udziela dwuletniej gwarancji, jest również serwis pogwarancyjny.

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.1

Hitem bieżącego roku stały się żaluzje drewniane, z różnych gatunków drewna: lipy, klonu, buku, bambusa czy korka. Doskonale sprawdzają się w salonach w stylu rustykalnym, orientalnym czy etnicznym. Często wybierane są żaluzje drewniane białe, dające niepowtarzalny efekt. Klienci doceniają naturalne, ekologiczne materiały; do nich należy drewno. Żaluzje są niepalne, na skutek naniesionej na drewniane lamele specjalnej powłoki. Nowością w firmie są żaluzje plisowane.

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.2

Rolety to doskonała ochrona przed słońcem w dzień oraz niepotrzebnym światłem w nocy. WinRol posiada w swojej ofercie szeroką gamę rolet klasycznych oraz rzymskich; również dostępne są rolety dachowe oraz rolety zewnętrzne, zabezpieczające okna oraz drzwi.

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.3

Niesłabnącą popularnością wciąż cieszą się zasłony. Ich kolorystyka oraz rodzaj tkaniny może ocieplić i ozdobić wnętrze. Firma proponuje też karnisze do zasłon: ścienne i sufitowe oraz siatki do okien, przeciw owadom.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kontakt telefoniczny
506276482
Centrala
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
Regon
022023461
Nip
8982119415
  • Żaluzje drewniane w ofercie firmy Winrol
  • Żaluzje drewniane w ofercie firmy Winrol
  • Żaluzje drewniane w ofercie firmy Winrol