Senator Szafy na wymiar Wrocław

Senator Szafy na wymiar Wrocław
Agawa prezentuje: Senator Szafy na wymiar Wrocław
Pole działania:
Krótkie info:

Wiesz, jak powinna wyglądać Twoja idealna szafa i szukasz firmy, która podejmie się realizacji Twojego projektu? A może, wręcz przeciwnie, nie wiesz, jak zagospodarować wnętrze przedpokoju czy garderoby? Sprawdź ofertę firmy Senator.

Naszą specjalnością są szafy na wymiar, realizowane na podstawie indywidualnych pomysłów i projektów Klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji szaf wnękowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty, uwzględniające niestandardowe wymiary pomieszczeń (np. skosy). Nasi projektanci przygotują dla Ciebie bezpłatną wizualizację i wycenę oraz podpowiedzą, jakie rozwiązania warto wziąć pod uwagę, by szafa była jak najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb.

W naszych zabudowach i szafach przesuwnych wykorzystujemy tylko najwyższej klasy materiały, przywiązując przy tym ogromną wagę do precyzji wykonania, co jest gwarancją jakości i niezawodności. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz bezpłatny pomiar na terenie Wrocławia.

Zobacz na stronie: szafy na wymiar wrocław
Kontakt telefoniczny: 713739171
Centrala: ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław
Regon: 930210370
Nip: 8981027148
  • Senator Szafy na wymiar Wrocław
  • Senator Szafy na wymiar Wrocław
  • Senator Szafy na wymiar Wrocław
  • Senator Szafy na wymiar Wrocław