Salon meblowy bowArte Wrocław

Salon meblowy bowArte Wrocław
Pole działania
Krótkie info

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości mebli pochodzących od najlepszych producentów. Dzięki temu, że znamy się na urządzeniu mieszkania, możemy zapewnić, że w naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie najlepsze i najciekawsze meble. Możemy zaoferować między innymi biurka, regały, komody, lampy i wiele innych produktów.

Meble w bowArte Wrocław fot.1

Zapewniane przez nas produkty są wysokiej jakości i są dostosowane do naprawdę najbardziej wymagających klientów. Możemy pochwalić się wieloma aranżacjami, które pomogliśmy stworzyć, a które były naprawdę wyjątkowe. Możemy zaoferować między innymi produkty pochodzące od takich producentów jak: 4Concepts, Loft Urban, Claudie Design, Fargotex, Italsenso.

Meble w bowArte Wrocław fot.2

Jesteśmy przekonani, że każdy, kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z nami, będzie mógł kupić naprawdę wyjątkowe meble i w świetny sposób wyposażyć swój dom. Zapewniamy szeroki wybór produktów i bardzo atrakcyjne ceny. Wszystkie te cechy sprawiają, że współpraca z nami jest bardzo dobrym pomysłem. Zapraszamy.

Studio Mebli bowArte

Zobacz na stronie
Kontakt telefoniczny
505036535
Centrala
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Regon
383084129
Nip
5531630558
  • Salon meblowy bowArte Wrocław
  • Salon meblowy bowArte Wrocław