Salon meblowy bowArte Wrocław

Salon meblowy bowArte Wrocław
Pole działania:
Krótkie info:

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości mebli pochodzących od najlepszych producentów. Dzięki temu, że znamy się na urządzeniu mieszkania, możemy zapewnić, że w naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie najlepsze i najciekawsze meble. Możemy zaoferować między innymi biurka, regały, komody, lampy i wiele innych produktów.

Meble w bowArte Wrocław fot.1

Zapewniane przez nas produkty są wysokiej jakości i są dostosowane do naprawdę najbardziej wymagających klientów. Możemy pochwalić się wieloma aranżacjami, które pomogliśmy stworzyć, a które były naprawdę wyjątkowe. Możemy zaoferować między innymi produkty pochodzące od takich producentów jak: 4Concepts, Loft Urban, Claudie Design, Fargotex, Italsenso.

Meble w bowArte Wrocław fot.2

Jesteśmy przekonani, że każdy, kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z nami, będzie mógł kupić naprawdę wyjątkowe meble i w świetny sposób wyposażyć swój dom. Zapewniamy szeroki wybór produktów i bardzo atrakcyjne ceny. Wszystkie te cechy sprawiają, że współpraca z nami jest bardzo dobrym pomysłem. Zapraszamy.

Studio Mebli bowArte

Zobacz na stronie:
Kontakt telefoniczny:
505036535
Centrala:
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Regon:
383084129
Nip:
5531630558
  • Salon meblowy bowArte Wrocław
  • Salon meblowy bowArte Wrocław