Naprawa telefonów Wrocław – serwis ForceGSM

Naprawa telefonów Wrocław – serwis ForceGSM
Pole działania
Krótkie info

Firma ForceGSM zajmuje się naprawą telefonów każdej większej marki dostępnej na Polskim rynku. Poza tym przyjmuje też laptopy oraz organizuje skup telefonów. To, co wyróżnia firmę na tle innych podobnych biznesów, to możliwość wysłania swojego urządzenia do naprawy bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie i czekać na kuriera wysłanego przez firmę.

ForceGSM - naprawa telefonów Wrocław

Po wykonaniu usługi urządzenie zostanie zwrócone klientowi w ciągu 24 godzin. ForceGSM ma na swojej stronie przygotowany pełny cennik swoich usług zależnie od modelu i wykonywanej naprawy, dzięki czemu klient od razu wie, ile mniej więcej wyniesie go serwis.

Poza wysyłką swojego telefonu serwis oferuje też możliwość przyjechania do klienta i naprawę sprzętu na miejscu. Usługa działa w obrębie całego Wrocławia i mogą się na nią zdecydować osoby, których sprzęt nagle odmówił posłuszeństwa i potrzebują pomocy natychmiast, jak i takie, które niekoniecznie śpieszą się z naprawą, ale wygodniej byłoby im samodzielnie wyznaczyć miejsce spotkania i naprawy, bez konieczności wychodzenia z domu czy z pracy.

Serwis Telefonów ForceGSM

Zobacz na stronie
Kontakt telefoniczny
783675000
Centrala
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
Regon
021020124
Nip
8842510527
  • Naprawa telefonów Wrocław – serwis ForceGSM