Meble kuchenne Drzazga Wrocław

Meble kuchenne Drzazga Wrocław
Agawa prezentuje:
Meble kuchenne Drzazga Wrocław
Pole działania:
Krótkie info:

Meble Drzazga to firma z 35-letnim doświadczeniem, która wykona meble do Twojego domu, mieszkania lub biura. W jej bogatej ofercie znajdziesz: meble kuchenne, meble łazienkowe, meble biurowe, zabudowy, blaty kuchenne, szafy, garderoby, a także kuchnie na wymiar. Meble Drzazga to firma, która oferuje swoim klientom również doradztwo w zakresie zakupu odpowiedniego sprzętu AGD oraz wymianę i montaż frontów kuchennych.

Meble kuchenne z firmy Drzazga Wrocław fot.1

Jeśli chcesz, aby profesjonaliści zaprojektowali, a następnie dokonali montażu Twojej wymarzonej kuchni to koniecznie skontaktuj się z tą firmą. Stawia ona na najwyższą jakość, dlatego pracuje ze znanymi markami po to, abyś mógł cieszyć się pięknym wnętrzem. Tylko od Ciebie zależy, w jakim stylu chcesz urządzić swoje pomieszczenia, dlatego prześlij projekt, a z pewnością możesz liczyć na profesjonalną pomoc oraz oryginalne wykonanie.

Meble kuchenne z firmy Drzazga Wrocław fot.2

Meble Drzazga to najlepszy wybór nie tylko dla osób, które poszukują nowych mebli, ale również dla klientów chcących nieco unowocześnić swoje mieszkania lub domy.

Zobacz na stronie:
Kontakt telefoniczny:
606827777
Centrala:
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
Regon:
022084741
Nip:
7471695643
  • Meble kuchenne Drzazga Wrocław
  • Meble kuchenne Drzazga Wrocław