Firma Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji

Firma Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji
Agawa prezentuje:
Firma Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji
Pole działania:
Krótkie info:

SWAN-KLIM Piotr Łabędź z siedzibą we Wrocławiu to firma wykonująca usługi w zakresie montażu oraz serwisu systemów wentylacji oraz klimatyzacji i instalacji chłodniczych. Kompleksowo obsługujemy inwestycje głównie na terenie dolnego śląska, możliwa jest również realizacja prac na obszarze całego kraju. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, bytowych oraz przemysłowych.

Montaż klimatyzacji Wrocław

Oferujemy dostawę i montaż urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych znanych producentów zapewniając jednocześnie naszym klientom konkurencyjne ceny. Pomagamy w doborze właściwego urządzenia biorąc pod uwagę wszystkie czynniki mające wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie.

Dokonujemy bezpłatnych oględzin w miejscu montażu, następnie przygotowujemy wycenę proponując rozwiązania kilku producentów, dzięki czemu klient ma możliwość wyboru. Prowadzimy również serwis gwarancyjny oraz oferujemy cykliczne przeglądy urządzeń. Świadczymy także usługi w zakresie analiz technicznych oraz pomiarów systemów instalacji klimatyzacji i wentylacji.

Swan-Klim

Kontakt telefoniczny:
880515087
Centrala:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
Regon:
021324284
Nip:
8842510102
  • Firma Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji