Firma Sprzątająca ABC-Service z Wrocławia

Firma Sprzątająca ABC-Service z Wrocławia
Pole działania
Krótkie info

firma sprzątająca Wrocław

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który prowadzi swoją działalność gospodarczą w stolicy Dolnego Śląska lub okolicach i poszukujesz firmy, która zadba o czystość i porządek w Twoim zakładzie, z pewnością ABC Service spełni Twoje nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Jest to podmiot gospodarczy zlokalizowany we Wrocławiu, ale posiadający także swoje oddziały w innych miejscowościach, takich jak między Opole, Racibórz, Katowice, czy też Łódź.

Wyżej wymienione przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność już 31 lat temu i świadczy do tej pory z dużym powodzeniem usługi w takich obszarach, jak na przykład:

  • utrzymanie czystości,
  • specjalistyczne sprzątanie,
  • pielęgnacja terenów zielonych

Dochodzą do tego jeszcze takie świadczenia jak między innymi transport gabarytów oraz ochrona osób i mienia. Usługi transportowe są wykonywane przy użyciu rozmaitych pojazdów ciężarowych i dostawczych, dlatego możesz skorzystać na przykład z takiej oferty jak wywóz gruzu, przewiezienie mebli albo innych przedmiotów o dużych wymiarach. Z kolei ochrona osób i mienia polega, chociażby na całodobowych patrolach grup interwencyjnych, konwojowaniu pieniędzy oraz monitoringu na terenie i wokół Twojego zakładu.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Zobacz na stronie
Kontakt telefoniczny
713544354
Centrala
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Regon
930522767
Nip
8980025555
  • Firma Sprzątająca ABC-Service z Wrocławia