Firma AutoGTA – skup aut we Wrocławiu

Firma AutoGTA – skup aut we Wrocławiu
Pole działania
Krótkie info

Skup samochodów Auto GTA to doświadczona na rynku motoryzacji firma, która prężnie rozwija się już od wielu lat. Regionem jej działania jest Wrocław i województwo dolnośląskie, a w ofertę wlicza się skup aut różnego rodzaju i różnych roczników.

Pracownicy firmy dbają o to, by zapewniać klientom najlepsze ceny za samochody, zarówno te sprawne i nadające się do odsprzedaży, jak i uszkodzone, wymagające napraw, a nawet nadające się już tylko do złomowania. Auto GTA skupuje pojazdu nowe i starsze z roczników 2000 do 2020. Domeną działania firmy jest ekspresowa wycena pojazdu, jego odbiór i możliwość otrzymania przez klienta gotówki do ręki.

O wycenę można pytać telefonicznie, na miejscu lub wypełnić krótki formularz wyceny znajdujący się na stronie internetowej. Firma dokłada wszelkich starań do tego, żeby spełnić oczekiwania klienta, więc jeśli niemożliwe jest dostarczenie pojazdu do jej siedziby, zatroszczy się o to, by auto odebrać na miejscu. Najlepsze ceny i fachowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży.

Skup Aut AutoGTA

Zobacz na stronie
Kontakt telefoniczny
730117117
Centrala
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Regon
020742967
Nip
8951876724
  • Firma AutoGTA – skup aut we Wrocławiu